WPŁYW STYLU ŻYCIA NA POTENCJĘ

OD CZEGO ZALEŻY NASZA POTENCJA?

Potencja, czyli zdolność do pełnego życia seksualnego zależy od bardzo wielu czynników. Większość z nas nie ma świadomości wpływu różnych rzeczy na kondycję seksualną. Wydaje nam się, że nasz seks zawsze musi być tak samo udany, energetyczny, pełen wigoru i wyjątkowy. Tymczasem sprawy mają się nieco inaczej. Kondycja seksualna, podobnie jak kondycja naszego ciała, w ogromnej mierze zależy od tego co przeżywamy, jak się w danym momencie czujemy, czy jesteśmy przepracowani, zestresowani, niewyspani itp. Na naszą formę seksualną ogromny wpływ mają przeżycia emocjonalne. Mówi się nawet, że to co dzieje się nocą w łóżku jest odbiciem tego co dzieje się między partnerami za dnia. Seks rzadko kiedy bywa udany, gdy do łóżka wchodzą skłóceni i pełni urazy partnerzy. Seks bywa nieudany także z powodu zaburzeń erekcji, które wyeliminuje dobry lek. Masz kłopoty ze wzwodem – sprawdź kamagra co to jest i pozbądź się ich raz na zawsze!

WPŁYW DIETY NA POTENCJĘ

Mało kto wie, że męska potencja w dużym stopniu uzależniona jest od tego czym żywi się mężczyzna. Trudno w to uwierzyć, bo na pozór forma seksualna nie ma nic wspólnego z tym, co wrzuca się do żołądka. A jednak ma, ponieważ spożywane posiłki dostarczają nam różnych składników. Składniki te mogą być bardziej lub mniej korzystne dla zdrowia. W obecnych czasach w codziennym jedzeniu przeważają niestety te szkodliwe. Jemy dużo i byle jak. Korzystamy z produktów przetworzonych zawierających tłuszcze trans. Właśnie one przyczyniają się do zatykania żył i tętnic, między innymi tych, którymi krew dopływa do penisa podczas stosunku. Bez właściwego ukrwienia tego narządu nie dochodzi do erekcji lub jest ona zbyt słaba lub krótkotrwała. Aby zachować pełną formę seksualną, należy jeść produkty pełnoziarniste, ryby morskie, warzywa i owoce. Unikać trzeba produktów tłustych, słodkich i słonych. Twoja erekcja szwankuje? Zacznij się zdrowo odżywiać i dowiedz się czegoś o kamagra czas działania!

WPŁYW AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ NA POTENCJĘ

Męska potencja nie zależy jedynie od rodzaju stosowanej diety. Ogromny wpływ na nią ma ilość ruchu i wysiłku fizycznego. Ruch i wysiłek fizyczny korzystnie wpływają na układ krążenia, od którego zależy zdolność do erekcji. Niekorzystny wpływ na męską formę w sypialni ma siedzący tryb życia. Niestety, obecnie jest on bardzo powszechny. Mężczyzna rusza się tylko wtedy, gdy przemieszcza się z jednego siedziska na drugie. Siedzi przy biurku, przy stole, w samochodzie, w kinie, w kawiarni itp. Masz kłopoty z kondycją seksualną, zacznij się ruszać i sprawdź kamagra cena w aptekach!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *