Stosowanie kamagra żel

Kamagra żel to innowacyjny lek na potencję, który ułatwi życie niejednemu mężczyźnie. Jeśli masz problem z potencją to jest to idealne rozwiązanie. Dzięki kamagra w formie żelu możesz na nowo cieszyć się swoim życiem seksualnym.

Podstawowe zasady stosowania leku

Najważniejsza zasada to zażycie żelu w odpowiednim momencie. Zaleca się, aby kamagra żel stosować na piętnaście minut przed rozpoczęciem współżycia. Żel został stworzony z myślą o dojrzałych mężczyznach (powyżej osiemnastego roku życia) i tylko takie osoby mogą z niego korzystać. Sam sposób zażycia żelu jest banalnie prosty – wystarczy wycisnąć jego zawartość i połknąć. Nie trzeba popijać wodą. Żel jest dostępny w kilku smakach – każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Podczas korzystania z dobrodziejstwa leku nie można przesadzić z jego dawkowaniem.

Dodatkowe informacje

Przed rozpoczęciem swojej przygody z tym lekiem warto zasięgnąć porady lekarza i upewnić się, że nie ma przeciwskazań. Lekarz lub farmaceuta mogą również zalecić w jaki sposób najbezpieczniej korzystać z żelu. Bardzo ważne jest zapoznanie się z ulotką i informacją na temat dawkowania. Kategorycznie zabrania się stosowania kamagra żel przez dzieci i kobiety. Warto też wspomnieć, że nie powinno się korzystać z leku podczas picia alkoholu. Takie połączenie może negatywnie wpłynąć osłabiając działanie żelu.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/