JAK ALKOHOL WPŁYWA NA DZIAŁANIE KAMAGRY?

Ogólnie rzecz biorąc, alkohol nie ma dobrego wpływu na działanie leków. Może nie tylko powodować osłabienie ich działania. Może też przyczyniać się do pojawiania się sytuacji, które mogą zagrażać ludzkiemu zdrowiu i życiu. Tak jest w wielu przypadkach. Nawet jeśli chodzi o Kamagra i alkohol to takie zestawienie nie powinno mieć miejsca.

KAMAGRA A DZIAŁANIE ALKOHOLU

Kamagra jest lekiem na problemy z erekcją. Jej działanie jest uzależnione od wielu czynników. Jej działanie na pewno osłabia alkohol. Producent leku nie zaleca, by podczas stosowania Kamagry, pić alkohol. Kamagra najtaniej i alkohol nie idą ze sobą w parze, bo choć alkohol może rozluźniać i sprzyjać ochocie na seks, to jednocześnie ma zły wpływ na skuteczne działanie Kamagry. Może opóźnić jej działanie, a jeśli przesadzi się z ilością drinków, może to sprawić, że Kamagra nie zadziała wcale.

PICIE CZY LEKI?

Dlatego każdy, kto sięga po Kamagrę, musi zastanowić się nad tym, na czym bardziej mu zależy. Czy na rozluźnieniu, czy na udanym seksie. Kamagra i alkohol to nie udane połączenie i jedno z drugim nie może działać. Podobnie jest z innymi środkami na potencję, przy których nie zaleca się picia alkoholu. Nawet tłuste jedzenie może okazać się tutaj problemem.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *